Nowości
Pojemnik na soczewki Classic
Pojemnik na soczewki Classic
10,99 zł
Produkt dnia
Sukienka Punk D-ring Back
Sukienka Punk D-ring Back
169,00 zł 109,00 zł
Producenci
ABC Dredloków

Dredloki - co to właściwie jest?
Są to odpowiednio skręcone włosy syntetyczne, które wplecione we włosy mogą szybko odmienić Twój wygląd! Są idealne dla kogoś kto chce radykalnej zmiany, ale nie na stałe, bowiem dredloki można w każdej chwili zdjąć i założyć z powrotem.


Jak się je wplata?
Są dwa sposoby wplatania dredloków - podwójne składamy na pół i jedną stronę oplatamy ciasno pasmem włosów
na końcu związując gumką. Można też zrobić warkoczyk z dwóch części dredloka i pasma włosów. Żeby wpleść dredloki pojedyncze, najpierw musimy przełożyć pasmo włosów przez pętelkę, później rozdzielić je na dwie części i tak samo owinąć włosami dreda.

Jak dbać o dredloki?
Bardzo prosto. Przy zaplecionej całej głowie możemy myć ją tak często (lub rzadko) jak chcemy - trzeba tylko uważać aby myć swoje naturalne włosy przy samej nasadzie i nie zmoczyć dredów - one tego nie potrzebują. Jeśli mamy zostawioną grzywkę myjemy tylko ją, a jeśli mamy kilka dredów z tyłu głowy wystarcy je odsunąć przy myciu.

Jak długo można je nosić?
Przeważnie nie dłużej niż 2-3 miesiące. Można oczywiście krócej. Po zdjęciu dredloków dobrze jest je 'wyprać' w szamponie. Wtedy będą piękne i świeże oraz gotowe do następnego wplecenia :)

Jakie mamy rodzaje dredloków?
Bardzo różne! Pojedyncze, podwójne, gładkie, puchate, owijane, jedno- i wielokolorowe, grube oraz cienkie. Jest też wiele możliwych wzorów. Mogą być też dredloki robione ręcznie oraz fabrycznie.

Czym się różnią fabryczne od robionych ręcznie?
Przede wszystkim jakością! Dredloki fabryczne bardzo szybko się niszczą, a robione ręcznie są praktycznie niezniszczalne.
Są też względnie ładniejsze i bardziej fantazyjne. Jeśli chcesz, możesz zamówić swój własny zestaw - kolory, wzór, grubość i długość zależą tylko od Ciebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl